אדריכלים ומעצבי פנים בדרום

מספר האדריכלים בדרום הינו מתפתח עם השנים וכך גם מספרם של משרדי התכנון ההנדסי האחרים, אשר גם להם חלק מכריע וחשוב בתכנון של מבני מגורים. על כן מלאכת בחירת האדריכל שאיתו נרצה לעבוד מתוך שלל ההיצע של אדריכלים בדרום תצריך בדיקה מקיפה. האדריכל איתו נבחר לעבוד ושבידיו נבחר להפקיד את מפתחות התכנון לביתנו החדש, יצטרך ללוות אותנו בדרך אל הגשמת החלום יחד עם מהנדסים יועצים נוספים וחשובים כמו קונסטרוקטור (מהנדס בניין), וכו'.

 

בבואכם לבנות או לשפץ בית אחת ההחלטות הראשונות והחשובות ביותר צריכות להיות – האם אני זקוק לשירותיו של משרד אדריכלים בדרום. התשובה היא ברוב המקרים – בהחלט כן. במאמר זה נסקור את הסיבות בגינן, כל החלטה על שינוי או הקמה של מבנה, זקוקה לעצה של מומחה המתמחה באדריכלות

 

עדיין מתלבטים? צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ ללא עלות. לחצו כאן

 

אדריכלים בדרום - מי מהם יתאים לדרישות שלכם

ראשית כל, תחשבו מה הסגנון בניה שאתם מעוניינים בו. האם מדובר במבנה חדשני ומודרני, או יותר קרוב לבתים של פעם. תחשבו לאיזה בית הייתם רוצים לחזור בסוף יום עבודה קשה. איפה תרגישו הכי בנוח. האם תרצו בית מואר, או בית קריר יותר? אולי תרצו קמין באמצע הסלון, או קיר זכוכית עם נוף לים. כל אחד וההעדפות שלו, בהתאם כמובן לתקציב. יכול להיות בכלל שדווקא הסגנון האקולוגי מדבר אליכם הרבה יותר. במקרה כזה, תזדקקו לאדריכל שמכיר את התחום ומבין בנושא. בקיצור, הצעד הראשון הוא לשבת עם עצמכם ולהחליט מה הכיוון הכללי שבו אתם מעוניינים ללכת.

 

הצעד השני, יהיה למצוא אדריכל שיבין את הרצונות שלכם ויצליח לבצע אותם בהתאם לאילוצים והנסיבות. כמו בכל נושא אחר, גם כאן תיעזרו בהמלצות של אנשים אחרים. אין חכם כבעל נסיון, ואם מדובר בניסיון שלילי, עדיף שלא יהיה שלכם. תבדקו את רמת המקצועיות של האדריכל, עמידה בזמנים ויחס כללי שלו לעבודה. וכמובן תלכו גם עם תחושת הבטן שלכם, אתם תעבירו כמה שעות טובות בעבודה עם האדריכל. חשוב שיהיה מדובר באדם נעים שנוח וקל לכם לתקשר איתו.

עדיין מתלבטים? צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ ללא עלות. לחצו כאן

תכנון אדריכלי – יתרונות

בעוד שבמדינת ישראל אין כל חובה להיוועץ או לשכור את שירותיו של משרד אדריכלים בדרום, רבים מאיתנו בוחרים לעשות זאת. הסיבות נעוצות ביתרונות הברורים שיש להנחיה והפיקוח של אדריכל על פרויקט.

 

אישורי בנייה: תחילה, באם השינוי של המבנה הוא חיצוני, עליכם להגיש תוכניות בנייה ומפרט של השטח כולל כל הזויות והחתכים לאישורה של ועדה. מי שמכין את השרטוטים והמסמכים הללו עבורכם הוא אדריכל.

התמונה הגדולה: אדריכל רואה את התמונה הגדולה ואינו עסוק רק בחומרי הבנייה והפועלים. הוא מסוגל להבין את מכלול העבודה כולה ולהביא את הפרויקט לסיום מהיר באופן הטוב והאיכותי ביותר.

חזון אומנותי: אדריכל הוא מקצוען בעל הכישורים לבנות בית מהיסוד ועד הטפחיים, אך לא פחות מכך הוא אמן. אדריכלים עוברים התמקצעות והכשרה בתחומי האסתטיקה ועיצוב החוץ והפנים ולכן, אדריכלות זכתה לשם "אומנות הבנייה". לפיכך, משרדי אדריכלים בדרום מסוגלים לא רק לשרטט תוכנית בנייה אשר תתאים לשטח המדובר, אלא לעצב אותה כך שתשקף סגנונות עיצוב מודרניים וכמובן, את החזון שלכם.

השגחה צמודה: האדריכל הוא מי שאחראי על הפרויקט ועל צוות הבנייה. הוא שאחראי שהחזון המשותף שלכם יקרום גידים ויראה בדיוק כמו התוכניות המוקדמות. לפיכך, הוא מעורב מתחילת הדרך ועד סופה ואתם יכולים להיות שקטים לחלוטין. לפעמים, קשה לנו לסמוך על צוות הבנייה ולעיתים בצדק – אדריכל אחראי לפקח באופן קבוע ולוודא כי הדברים מתנהלים כראוי.

 

תקציב: משרד אדריכלים מרכז אצלו ידע וניסיון שאין באם תחום אחר בענף הבנייה. לפיכך, הוא מסוגל לתת לכם הערכה מדויקת יותר באשר למגבלות התקציב. הקשרים והמידע שיש לאותם משרדים תאפשר לכם להוציא את התוצאה הכי טובה בהכי פחות השקעה כספית. לפיכך, בעוד ששכירה של אדריכל היא הוצאה נוספת, היא לרוב ההוצאה המשתלמת ביותר, מאחר ובסופו של דבר החיסכון מורגש בכיס.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש לפי תגית
עקבו אחרינו
  • רונן איפרגן אדריכלות ועיצוב פנים