משרד אדריכלים ועיצוב פנים בשדרות

בבואכם לבנות או לשפץ בית אחת ההחלטות הראשונות והחשובות ביותר צריכות להיות – האם אני זקוק לשירותיו של משרד אדריכלים ומעצבי פנים בשדרות. התשובה היא ברוב המקרים – בהחלט כן. במאמר זה נסקור את הסיבות בגינן, כל החלטה על שינוי או הקמה של מבנה, זקוקה לעצה של מומחה המתמחה באדריכלות.

 

אדריכל ומעצב פנים מומלץ בשדרות

מספר האדריכלים ומעצבי הפנים בשדרות הינו מתפתח עם הזמן וכך גם מספרם של משרדי התכנון ההנדסי האחרים, אשר גם להם חלק מכריע וחשוב בתכנון של מבני מגורים. על כן מלאכת בחירת האדריכל שאיתו נרצה לעבוד מתוך שלל ההיצע של אדריכלים ומעצבי פנים בשדרות תצריך בדיקה מקיפה. האדריכל איתו נבחר לעבוד ושבידיו נבחר להפקיד את מפתחות התכנון לביתנו החדש, יצטרך ללוות אותנו בדרך אל הגשמת החלום יחד עם מהנדסים יועצים נוספים וחשובים כמו קונסטרוקטור (מהנדס בניין), וכו'.

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

אדריכלות ועיצוב פנים בשדרות

שדרות היא עיר פיתוח שהוקמה בנגב הצפוני, בהתאם למדיניות ממשלת ישראל ולחזון ישוב הנגב במילוני מתיישבים . מיקומה של שדרות נבחר בגבול הרצועה, גם כדי לשמש חייץ חי בין רצועת עזה ובין מרכז הארץ. בשנת 1955 החלה הממשלה בבניית בתי הקבע של שדרות , בתים דו משפחתיים, כאשר כל דירה היתה בשטח של 36 מ"ר, ומסביב לכל דירה שטח של כדונם קרקע, שבו ניתן היה להשתמש לגידול ירקות ובעלי חיים, שהיה בהם כדי לסייע לכלכלת המשפחות. הבתים הראשונים החלו להיבנות מכוון המעברה, לעבר צפון מערב העיר לכוון רחוב הרצל, גיורא יוספטל , רחוב סיני- הברוש, נתן אלבז ורחוב רון. בשנת 1958 הוכרזה שדרות כגוף מוניציפלי עצמאי. עם קליטת גלי עליה נוספים, מצפון אפריקה ורומניה בשנות ה- 60, החלה בניית שכונות חדשות בבניה של מספר קומות, שכונת הגופר, ניר עם והורד, כאשר שטח הדירות הוגדל לכ 50-60 מ"ר. בשנות ה - 70 החלה להגיע העלייה מברית המועצות, ומשנת 1970 החלה להתפתח גם השכונה החדשה שכונת נווה אשכול, כאשר הסטנדרטים של הדירות גדלו והגיעו ל 70 – 80 ואף ל - 90 מ"ר. עקב המצב הקשה של הדירות בשכונות ניר-עם והורד, עזבו משפחות רבות את השכונות האלה, ועבר לגור בדירות המרווחות יותר בשכונת נוה אשכול.

 

עיצוב פנים נכון בשדרות

אין ספק כי עבור אנשים המחפשים אחר אדריכל, הדרום מציע קשת רחבה, מרתקת ואקטואלית ביותר של אנשי מקצוע. ואולם, מביניהם חשוב לבחור את אלו שמכירים מגמות עיצוב חכמות ומתקדמות, אשר ישדרגו וייעלו את החלל הנתון. מכיוון שדירות רבות בעיר הינן קטנות, יש צורך בתכנון מדויק וקפדני של החלל על מנת להפכו לסביבת מחייה שימושית ואיכותית. מכאן שקיימת חשיבות מרובה לבחירת אדריכל מנוסה בעיצוב בתים בשדרות, המכיר היטב את מגמות העיצוב המובילות בארץ ובעולם ויודע לשלבן בעת שיפוץ דירות ישנות וקטנות. כישורים אלו יובילו להבלטת ייחודן של הדירות, ולשילובם של פתרונות חכמים ומתקדמים.

 

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

תכנון אדריכלי – יתרונות

בעוד שבמדינת ישראל אין כל חובה להיוועץ או לשכור את שירותיו של משרד אדריכלים, רבים מאיתנו בוחרים לעשות זאת. הסיבות נעוצות ביתרונות הברורים שיש להנחיה והפיקוח של אדריכל על פרויקט.

 

אישורי בנייה: תחילה, באם השינוי של המבנה הוא חיצוני, עליכם להגיש תוכניות בנייה ומפרט של השטח כולל כל הזויות והחתכים לאישורה של ועדה. מי שמכין את השרטוטים והמסמכים הללו עבורכם הוא אדריכל.

 

התמונה הגדולה: אדריכל רואה את התמונה הגדולה ואינו עסוק רק בחומרי הבנייה והפועלים. הוא מסוגל להבין את מכלול העבודה כולה ולהביא את הפרויקט לסיום מהיר באופן הטוב והאיכותי ביותר.

חזון אומנותי: אדריכל הוא מקצוען בעל הכישורים לבנות בית מהיסוד ועד הטפחיים, אך לא פחות מכך הוא אמן. אדריכלים עוברים התמקצעות והכשרה בתחומי האסתטיקה ועיצוב החוץ והפנים ולכן, אדריכלות זכתה לשם "אומנות הבנייה". לפיכך, משרדי אדריכלים בשדרות מסוגלים לא רק לשרטט תוכנית בנייה אשר תתאים לשטח המדובר, אלא לעצב אותה כך שתשקף סגנונות עיצוב מודרניים וכמובן, את החזון שלכם.

 

השגחה צמודה: האדריכל הוא מי שאחראי על הפרויקט ועל צוות הבנייה. הוא שאחראי שהחזון המשותף שלכם יקרום גידים ויראה בדיוק כמו התוכניות המוקדמות. לפיכך, הוא מעורב מתחילת הדרך ועד סופה ואתם יכולים להיות שקטים לחלוטין. לפעמים, קשה לנו לסמוך על צוות הבנייה ולעיתים בצדק – אדריכל אחראי לפקח באופן קבוע ולוודא כי הדברים מתנהלים כראוי.

 

תקציב: משרד אדריכלים בשדרות מרכז אצלו ידע וניסיון שאין באם תחום אחר בענף הבנייה. לפיכך, הוא מסוגל לתת לכם הערכה מדויקת יותר באשר למגבלות התקציב. הקשרים והמידע שיש לאותם משרדים תאפשר לכם להוציא את התוצאה הכי טובה בהכי פחות השקעה כספית. לפיכך, בעוד ששכירה של אדריכל היא הוצאה נוספת, היא לרוב ההוצאה המשתלמת ביותר, מאחר ובסופו של דבר החיסכון מורגש בכיס.

 

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש לפי תגית
עקבו אחרינו