אדריכל ומעצב פנים בנתיבות

האם מומלץ להיעזר בשירותיהם של אדריכל ומעצב פנים בנתיבות כדי להגשים את החזון לבנות בית ייחודי? וכיצד נמצא את האדריכלים הנכונים למשימה? האם למיקום יש השפעה על בחירת האדריכל/ית? הבה נעשה מעט סדר בנושא.

 

נתיבות ממוקמת כ- 25 ק"מ צפון מערבית לבאר שבע, באמצע בדרך בין באר שבע לאשקלון כ- 15 ק"מ ממזרח לעזה. 
לאחרונה נחתם הסכם גג שצפוי להגדיל את אוכלוסיית העיר ב-50,000 תושבים בתוך עשור, בכך, תהפוך נתיבות לעיר מחוז מרכזית בנגב הצפוני. הסכם הגג שנחתם משרטט את מגמות האכלוס וכיווני התפתחות של העיר בעשור הקרוב עם 13,103 דירות שייבנו בשכונותיה המערביות, בהשקעה ממשלתית, בתשתיות צמודות, תשתיות על, מוסדות ציבור ושדרוג שכונות ותיקות

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

על מנת להגשים את החלום ולזכות לחלל מעוצב בהתאם לצרכים האישיים, רבים מבעלי הבתים בוחרים להיעזר בשירותיהם של אדריכל ומעצב פנים בנתיבות. אדריכלים המעניקים את שירותיהם באזור דרום הארץ דווקא מכירים את מאפיינים האידיאליים לבנייה באזור, יודעים להתמודד עם כל סוגי השטח על תנאיהם השונים ויכולים לספק את המענה המושלם בהתאמה מדויקת לחזונם ושאיפותיהם של בעלי הנכס

 

על יתרונותיהם הרבים של שירותי אדריכלים בנתיבות

מאז ומתמיד הייתה העבודה בין הלקוחות המזמינים לאדריכלים ומעצבי פנים במרכז העניינים בבניית בית מגורים. זהו הנכס שלנו, לו חסכנו ממיטב כספנו ואין מקום לטעויות. העבודה חייבת להיות משותפת כאשר הלקוח ישמע מה הן המלצות האדריכל, מה ניתן לעשות ומה לא כדאי.

 

אמנם ישנם לקוחות רבים שאפתניים במיוחד עם דרישות מוגזמות אך אדריכל בדרום הארץ כמו כל אדריכל שמכבד את עצמו יסביר ללקוח את כל מה שעליו לדעת כולל הגבלות קיימות, משימות שלא ברות ביצוע וכמובן בעיות תקציב שהלקוח הקציב מראש. אלמנטים שונים במהלך הבנייה יכולים להוסיף כמויות משמעותיות לסכום הכולל ותפקיד האדריכל בין היתר היא לאזן בין הרצוי למצוי.

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

רונן איפרגן מספק שירותי אדריכלות בנתיבות

אם אתם מחפשים שירותי אדריכל ומעצב פנים בנתיבות ומתלבטים למי כדאי לפנות - אזי הסטודיו של רונן איפרגן, המתמחה בתכנון בתי יוקרה ועיצוב, ובתי עסק שונים, הוא הכתובת שלכם. מלבד מקצועיות חסרת פשרות, הסטודיו מתאפיין בחשיבה מחוץ לקופסה ועיצוב רענן, ייחודי ופורץ גבולות.

 

לרשות הסטודיו של רונן איפרגן עומדת כל המוטיבציה ליצור עבורכם בית בהתאמה אישית למידותיכם ולצרכים שלכם, תוך לקיחת כל רעיון או חלום שעולה בדמיונכם והפיכתו למציאות.

 

בניית בית החלומות הינה חלום בר הגשמה. צרו קשר עם הסטודיו של רונן איפרגן כעת, משרד אדריכלים הנותן שירות בנתיבות שהינו משרד אדריכלות צעיר עם חשיבה פונקציונלית עיצובית, ותוכלו להפוך את החלום שלכם למציאות בת קיימא בהקדם!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש לפי תגית
עקבו אחרינו
  • רונן איפרגן אדריכלות ועיצוב פנים
טופס יצירת קשר

אתם מוזמנים לקפה