אדריכלים ועיצוב פנים בבאר גנים

בבואכם לבנות או לשפץ בית אחת ההחלטות הראשונות והחשובות ביותר צריכות להיות – האם אני זקוק לשירותיו של משרד אדריכלים בבאר גנים. התשובה היא ברוב המקרים – בהחלט כן. במאמר זה נסקור את הסיבות בגינן, כל החלטה על שינוי או הקמה של מבנה, זקוקה לעצה של מומחה המתמחה באדריכלות.

 

אדריכלות ועיצוב פנים בבאר גנים

באר גנים הינו יישוב חדש במועצה האזורית חוף אשקלון (לשעבר פרויקט "ניצנים") באר גנים הוא חלק מתכנית מתאר שמשתרעת לאורך 8 ק"מ של חופים מרהיבים, בסביבה טבעית ובמרחב פתוח, לצד שמורת טבע המוכרת כשמורת חולות ניצנים.

באר גנים נמצא בפאתי שמורת ניצנים. על קרקע של פרדסים וירק, מנותק מכל ישוב אחר באזור. במקום תוכנן ישוב חדש שיוכל לקלוט את כל מגורשי גוש קטיף, ולתת לנו אפשרות של בניה וצמיחה מחדש.

 

פיתוח היישוב באר גנים מבחינה תיכנונית ואדריכלית

תכנית הבינוי המאושרת כוללת כ-1000 מגרשים למגורים, (כ"א בשטח של חצי דונם) המחולקים לישובים רפיח ים, ניסנית בצפון ובהמשך לישובים נווה דקלים, נצר חזני, גן אור, גדיד, בדולח ומורג. בשלב זה בוצעו עבודות תשתיות בשני האשכולות הראשונים – סה"כ 690 מגרשים. בתכנית יועדו שטחים נרחבים למבני ציבור, בתי כנסת ומועדונים בכל ישוב, בין הישובים מתוכננים מוסדות ציבור משותפים כגון: בית ספר יסודי, בית ספר על יסודי , ישיבה תיכונית, מוסד תורני גבוה, מתנ"ס, מרכז טיפולי, מועדוני נוער, משרדי המועצה, מוזיאון גוש קטיף, קטיפארי, מדרשה, מרכז ספורט ונופש, מרכז בריאות שטחי מסחר, אולם שמחות ועוד.

 

עיצוב פנים נכון בבאר גנים

אין ספק כי עבור אנשים המחפשים אחר אדריכל, הדרום מציע קשת רחבה, מרתקת ואקטואלית ביותר של אנשי מקצוע. ואולם, מביניהם חשוב לבחור את אלו שמכירים מגמות עיצוב חכמות ומתקדמות, אשר ישדרגו וייעלו את החלל הנתון. מכיוון שדירות רבות בעיר הינן קטנות, יש צורך בתכנון מדויק וקפדני של החלל על מנת להפכו לסביבת מחייה שימושית ואיכותית. מכאן שקיימת חשיבות מרובה לבחירת אדריכל מנוסה בעיצוב בתים בבאר גנים, המכיר היטב את מגמות העיצוב המובילות בארץ ובעולם ויודע לשלבן בעת שיפוץ דירות ישנות וקטנות. כישורים אלו יובילו להבלטת ייחודן של הדירות, ולשילובם של פתרונות חכמים ומתקדמים.

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

תכנון אדריכלי – יתרונות

בעוד שבמדינת ישראל אין כל חובה להיוועץ או לשכור את שירותיו של משרד אדריכלים, רבים מאיתנו בוחרים לעשות זאת. הסיבות נעוצות ביתרונות הברורים שיש להנחיה והפיקוח של אדריכל על פרויקט.

 

אישורי בנייה: תחילה, באם השינוי של המבנה הוא חיצוני, עליכם להגיש תוכניות בנייה ומפרט של השטח כולל כל הזויות והחתכים לאישורה של ועדה. מי שמכין את השרטוטים והמסמכים הללו עבורכם הוא אדריכל.

 

התמונה הגדולה: אדריכל רואה את התמונה הגדולה ואינו עסוק רק בחומרי הבנייה והפועלים. הוא מסוגל להבין את מכלול העבודה כולה ולהביא את הפרויקט לסיום מהיר באופן הטוב והאיכותי ביותר.

חזון אומנותי: אדריכל הוא מקצוען בעל הכישורים לבנות בית מהיסוד ועד הטפחיים, אך לא פחות מכך הוא אמן. אדריכלים עוברים התמקצעות והכשרה בתחומי האסתטיקה ועיצוב החוץ והפנים ולכן, אדריכלות זכתה לשם "אומנות הבנייה". לפיכך, משרדי אדריכלים בבאר גנים מסוגלים לא רק לשרטט תוכנית בנייה אשר תתאים לשטח המדובר, אלא לעצב אותה כך שתשקף סגנונות עיצוב מודרניים וכמובן, את החזון שלכם.

 

השגחה צמודה: האדריכל הוא מי שאחראי על הפרויקט ועל צוות הבנייה. הוא שאחראי שהחזון המשותף שלכם יקרום גידים ויראה בדיוק כמו התוכניות המוקדמות. לפיכך, הוא מעורב מתחילת הדרך ועד סופה ואתם יכולים להיות שקטים לחלוטין. לפעמים, קשה לנו לסמוך על צוות הבנייה ולעיתים בצדק – אדריכל אחראי לפקח באופן קבוע ולוודא כי הדברים מתנהלים כראוי.

 

תקציב: משרד אדריכלים בבאר גנים מרכז אצלו ידע וניסיון שאין באם תחום אחר בענף הבנייה. לפיכך, הוא מסוגל לתת לכם הערכה מדויקת יותר באשר למגבלות התקציב. הקשרים והמידע שיש לאותם משרדים תאפשר לכם להוציא את התוצאה הכי טובה בהכי פחות השקעה כספית. לפיכך, בעוד ששכירה של אדריכל היא הוצאה נוספת, היא לרוב ההוצאה המשתלמת ביותר, מאחר ובסופו של דבר החיסכון מורגש בכיס.

 

מספר האדריכלים בבאר גנים הינו מתפתח עם הזמן וכך גם מספרם של משרדי התכנון ההנדסי האחרים, אשר גם להם חלק מכריע וחשוב בתכנון של מבני מגורים. על כן מלאכת בחירת האדריכל שאיתו נרצה לעבוד מתוך שלל ההיצע של אדריכלים בבאר גנים תצריך בדיקה מקיפה. האדריכל איתו נבחר לעבוד ושבידיו נבחר להפקיד את מפתחות התכנון לביתנו החדש, יצטרך ללוות אותנו בדרך אל הגשמת החלום יחד עם מהנדסים יועצים נוספים וחשובים כמו קונסטרוקטור (מהנדס בניין), וכו'.

 

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחצו כאן!

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש לפי תגית
עקבו אחרינו